Skip to main content

Управління

Надійні принципи корпоративного управління, чесність і збереження довіри наших заснеовників є одними з наших найважливіших цінностей і практик в Marsh.

Інформація, що міститься на загальнодоступному веб-сайті Marsh, ґрунтується на джерелах, які ми вважаємо надійними, і її слід розуміти лише як загальну інформацію про управління ризиками та страхування. Ця інформація не призначена для сприйняття як порада щодо будь-якої окремої ситуації, і на неї не можна покладатися як на таку пораду.

Заяви щодо юридичних, податкових чи бухгалтерських питань слід розуміти як загальні зауваження, що базуються виключно на нашому досвіді страхових брокерів і консультантів з ризиків, і на них не можна покладатися як на юридичні, податкові чи бухгалтерські консультації, які ми не маємо права надавати.

Річні звіти та зустрічі

Загальні результати нашої фінансової діяльності опубліковані на веб-сайті нашої материнської компанії Marsh & McLennan Companies. Ви можете знайти огляд останніх новин, фінансові результати, інформацію про акціонерів та акції, річні звіти та зустрічі на сторінці для інвесторів.

Iнформація про компанію

Marsh є дочірньою компанією Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), глобальної фірми з надання професійних послуг, яка пропонує клієнтам консультації та рішення у сферах ризиків, стратегії та людей. Marsh & McLennan також включає таких світових лідерів як Guy CarpenterMercer та Oliver Wyman.

В Україні наша компанія включена як страховий та перестраховий брокер до Державного Реєстру страхових та перестрахових брокерів Національного Банку України.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт Національного Банку України.

https://bank.gov.ua/ua/supervision/nonbanks/registers-lists

Нагляд за діяльністю страхових та перестрахових брокерів в Україні здійснює Національний банк України.

Розгляд скарг

Ми постійно прагнемо надавати нашим клієнтам якісне обслуговування та завжди раді їхнім думкам. Ми прагнемо розглядати всі скарги ефективно, результативно та справедливо.

Скаргу можна подати письмово, по телефону або особисто. У першу чергу скарги слід направляти вашій звичайній контактній особі в Marsh. Крім того, ви можете надіслати свою скаргу за адресою:

Вул. Миколи Пимоненка, буд. 13

Корпус 5, Київ 04050, Україна

Marsh.Ukraine@marsh.com

+38050 475 90 97 

Умови співпраці

Загальні умови, за яких Marsh пропонує свої послуги, визначаються у відповідних договорах про надання послуг. Всі умови обговорюються з клієнтом перед укладенням контракту з Marsh.

Зверніть увагу, що умови, які застосовуються, можуть відрізнятися залежно від країни, в якій ви ведете бізнес, і послуг, які вам пропонуються. Будь ласка, зв’яжіться з нами або з місцевим представником Marsh, якщо ви бажаєте отримати детальні інформацію.

Про Страхового та Перестрахового брокера в Україні

Представництво «Марш Юроп С.А.», зареєстрований відповідно до законодавства України, страховий та перестраховий брокер.

Код за ЄДРПОУ 26254436

Вул. Миколи Пимоненка, буд. 13

Корпус 5, Київ 04050, Україна

Компанія забезпечує страхування своєї професійної відповідальності.

Представництво «Марш Юроп С.А.» включено до Державного Реєстру страхових та перестрахових брокерів.

https://bank.gov.ua/ua/supervision/nonbanks/registers-lists

Витяг про включення до реєстру страхових та перестрахових брокерів

Посередницькі послуги у страхуванні (перестрахуванні).

Відповідно до пункту 54 глави 5 розділу II Положення  про реєстрацію страхових та перестрахових брокерів та умови провадження посередницької діяльності у сфері страхування

Страховий та перестраховий брокер може надання наступні посередницькі послуги (роботи) у страхуванні (перестрахуванні) сукупно або окремо, а саме:

1) визначення потреб клієнта в отриманні страхових (перестрахових) послуг, аналіз ризиків та пошук прийнятних умов розміщення ризиків клієнта у страхуванні (перестрахуванні);

2) рекламування та/або проведення маркетингових, рекламних та інших підготовчих заходів, спрямованих на укладання договорів страхування (перестрахування), надання інформації щодо умов договору страхування (перестрахування), уключаючи надання посередницьких послуг, що не призвели до укладання таких договорів;

3) надання експертно-інформаційних та консультаційних послуг у сфері страхування (перестрахування);

4) консультування клієнта щодо укладення договору страхування (перестрахування), діяльність, пов'язана з підготовкою, укладанням та виконанням (супроводом) договорів страхування (перестрахування);

5) підготовка, розробка умов договору страхування (перестрахування);

6) укладення та виконання (супровід) договору страхування (перестрахування), оформлення документів та розрахунків щодо сплати страхової (перестрахової) премії;

7) укладання договорів страхування (перестрахування), уключаючи одержання та перерахування страхових (перестрахових) премій;

8) роботи, пов'язані з виконанням (супроводом) договорів страхування (перестрахування) щодо залучення до оцінки страхового ризику та вірогідності настання страхового випадку;

9) роботи, пов'язані з виконанням (супроводом) договорів страхування (перестрахування) щодо аналізу розміру збитків, організації врегулювання збитків та оформлення необхідних документів;

10) роботи, пов'язані з виконанням (супроводом) договорів страхування (перестрахування) щодо одержання та перерахування страхових (перестрахових) виплат та страхових (перестрахових) відшкодувань.

Страховий та перестраховий брокер не володіє прямо або опосередковано, самостійно або спільно з іншими особами 10 і більше відсотками акцій/часток у статутному капіталі страховика (перестраховика).

Жоден Страховик (перестраховик) не володіє прямо або опосередковано, самостійно або спільно з іншими особами 10 і більше відсотками акцій/часток у статутному капіталі брокера.

Страховий та Перестраховий брокер, надаючи професійні посередницькі послуги, має досвід роботи з локальними компаніями. Компанія Марш, міжнародний страховий і перестраховий брокер, має досвід у розміщенні ризиків на світових ринках перестрахування Європи (наприклад Lloyd’s), Азії тощо.

Партнери компанії Марш в Україні та Перестраховики

Партнери

Перестраховики