Skip to main content

Programy zarządzania flotą

Specjaliści Marsh projektując optymalną ochronę ubezpieczeniową, pragną zagwarantować poczucie pewności, że niezależnie od pojawiających się wyzwań, Państwa flota i interesy są chronione.

Jesteśmy świadomi, że zarządzanie flotą pojazdów wiąże się z wieloma codziennymi zagrożeniami. Oprócz ochrony  inwestycji, należy także dbać o bezpieczeństwo pracowników.

Niezależnie od tego, czy są Państwo przewoźnikiem, czy wynajmują samochody dostawcze, posiadają dużą lub małą flotę - każda firma jest inna, a jej ryzyka są unikalne. Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia zarządzania ryzykiem floty może zarówno pomóc w zmniejszeniu częstotliwości wypadków i związanych z nimi szkód, jak również obniżyć koszty polisy.

Nasi wiodący w branży doradcy będą współpracować z Państwem w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań cyfrowych, które  zapewnią bezproblemową obsługę klientów, jednocześnie wzmacniając Państwa markę i satysfakcję z usług. Nasz Zespół specjalistów projektuje dostosowane do potrzeb klienta programy ubezpieczeniowe, które są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami i regulacjami międzynarodowymi, regionalnymi i krajowymi.

FAQ

Marsh może pomóc w edukacji pracowników w sposób, który pozytywnie wpłynie na zachowanie kierowców i zapewni szybkie zgłaszanie zdarzeń. Wesprzemy ponadto w procesie likwidacji szkód poprzez udoskonalenie polityki, procedur i technologii, które zapewnią zebranie dokładnych danych po zdarzeniu.

Naszą ofertę tworzymy w oparciu o znajomość rynku, zapewniając możliwie najlepsze rozwiązania projektowe, inwestycyjne i zarządcze.

Dodanie pojazdów elektrycznych lub hybrydowych do istniejącej floty lub utworzenie nowej floty tego typu może generować różne przeszkody, które nie występują w przypadku pojazdów tradycyjnych. W Marsh dysponujemy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy rozumieją, jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Państwa firmy, minimalizujące wszelkie ryzyka.